Son Haberler

Petzoo Ankara Fuarı Yerleşim Planı Belli Oldu

Yazan Pet Haber

27-30 Nisan 2017  tarihleri arasında gerçekleşecek PETZOO ANKARA Fuarı’nın yerleşim planı belirlendi. Buna göre katılımcılar fuarda nerede, ne şekilde yer alacaklarını ve stand oluşumlarını belirleyebilecekler.

9

Evcil Der Başkanı ve Ulusal Fuarcılık Genel Müdürü Selçuk Çetin ve beraberindeki heyet Ankara’da pet fuarını gerçekleştirecek görüşmelerini tamamladı. Anfa Fuar Alanı Yönetimi ile 27-30 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek PETZOO ANKARA Fuarı’na dair konular, etkinlik programı ve Büyükşehir Belediyesi ile yapılacak çalışmalar görüşüldü.

anfaUlusal Fuarcılık Genel Müdürü Çetin şu açıklamayı yaptı: ‘‘Türkiye’ de pet sektöründe yaşanan büyüme ile birlikte her yıl artan evcil hayvan sahipliği ve mağaza/klinik arayışı, sektör firmalarının yeni ürün artışı, ticari bir platformda buluşmayı önemli hale getirmiştir.

Pet Fuarı ile İstanbul’ da sektörü buluşturan Ulusal Fuarcılık; 2017 yılı itibari ile şehir fuarlarına hız vererek pazar büyümesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

PETZOO ANKARA; yıllardır İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan mağaza, klinik ve üretici/ithalatçı firmaların bulufltuğu, evcil hayvan sahiplerinin yeni ürünleri inceleyebildiği bir organizasyon olarak Ankara’ya heyecan getirecektir.
Fuarlar ticaretin kalbidir. PETZOO ANKARA Fuarı’nın sektöre hayırlı olmasını ümit ederiz.’’

Pet Haber Gazetesi’ne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://petgazete.com/flippi2/popup.php?book_id=48

Yazar hakkında

Pet Haber

Bir yorum yap