23 Eylül 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Petzoo Ankara Fuarı Yerleşim Planı Belli Oldu

Petzoo Ankara Fuarı Yerleşim Planı Belli Oldu

27-30 Nisan 2017  tarihleri arasında gerçekleşecek PETZOO ANKARA Fuarı’nın yerleşim planı belirlendi. Buna göre katılımcılar fuarda nerede, ne şekilde yer alacaklarını ve stand oluşumlarını belirleyebilecekler.

9 620x465 Petzoo Ankara Fuarı Yerleşim Planı Belli Oldu

Evcil Der Başkanı ve Ulusal Fuarcılık Genel Müdürü Selçuk Çetin ve beraberindeki heyet Ankara’da pet fuarını gerçekleştirecek görüşmelerini tamamladı. Anfa Fuar Alanı Yönetimi ile 27-30 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek PETZOO ANKARA Fuarı’na dair konular, etkinlik programı ve Büyükşehir Belediyesi ile yapılacak çalışmalar görüşüldü.

anfa1 620x394 Petzoo Ankara Fuarı Yerleşim Planı Belli Oldu Ulusal Fuarcılık Genel Müdürü Çetin şu açıklamayı yaptı: ‘‘Türkiye’ de pet sektöründe yaşanan büyüme ile birlikte her yıl artan evcil hayvan sahipliği ve mağaza/klinik arayışı, sektör firmalarının yeni ürün artışı, ticari bir platformda buluşmayı önemli hale getirmiştir.

Pet Fuarı ile İstanbul’ da sektörü buluşturan Ulusal Fuarcılık; 2017 yılı itibari ile şehir fuarlarına hız vererek pazar büyümesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

PETZOO ANKARA; yıllardır İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan mağaza, klinik ve üretici/ithalatçı firmaların bulufltuğu, evcil hayvan sahiplerinin yeni ürünleri inceleyebildiği bir organizasyon olarak Ankara’ya heyecan getirecektir.
Fuarlar ticaretin kalbidir. PETZOO ANKARA Fuarı’nın sektöre hayırlı olmasını ümit ederiz.’’

Pet Haber Gazetesi’ne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://petgazete.com/wp-content/plugins/page-flip-image-gallery/popup.php?book_id=48

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
petzoo 19
‘‘İnsanlar Çin malından bıkmışlar! Çok ciddi bir talep var’’

Bursa’da yeni bir firma olan Bumpaws Pet Kostüm Satış Direktörü Dilara Kurt, 5. Petzoo Türkiye’de büyük ilgi gördüklerini belirtti. Kurt,...

Kapat