23 Eylül 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Anlamlı Proje: Bi’ Kutu Dostluk

Anlamlı Proje: Bi’ Kutu Dostluk

bi kutu dostluk Anlamlı Proje: Bi’ Kutu Dostluk

Taps Bebek, tabaklarda kalan yiyeceklerin ziyan olması yerine, sokak hayvanlarına yarar sağlaması ve onların zor yaşam koşullarını değiştirmesi amacıyla tasarladığı özel amerikan servisiyle dikkatleri üzerine çekti.

Hazırlanan tasarımda amerikan servisleri, özel kesim yerleri sayesinde müşterilerin tabaklarındaki artan yemekleri hemen paketleyebileceği bir dost kutusuna dönüştürüldü. Böylece müşteriler bitiremedikleri yemekleri yanlarına alarak sokak hayvanlarına verebilirken, restoranda bırakılan paketler de hayvan barınaklarına gönderiliyor.

4 Ekim Dünya Hayvanlar Günü öncesinde hayata geçirilen proje, hayvanseverler tarafından da oldukça fazla ilgi gördü ve son günlerde sosyal medya üzerinden en çok izlenen video olan projelerden biri oldu. Taps Bebek’e ait Bi’ Kutu Dostluk projesine ait video yarattığı farkındalık sayesinde internette 25 gün içerisinde yaklaşık 550.000 gösterim elde etti.

Taps Bebek bu sayede, ülke genelindeki diğer restoranlarda da duyarlı bir uygulama başlatmanın ilk adımını atmış oldu.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
hyv ambulansı
Tam donanımlı hayvan ambulansı

MERSİN Büyükşehir Belediyesi yaralı ve zor durumdaki hayvanlar için tam donanımlı hayvan ambulansını hizmete sundu. Büyükşehir'den yapılan açıklamaya göre; ambulansta ilk...

Kapat