23 Eylül 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Artvin Belediyesi, hayvansevere köpek kulübesi hediye etti

Artvin Belediyesi, hayvansevere köpek kulübesi hediye etti

artvin belediyesi Artvin Belediyesi, hayvansevere köpek kulübesi hediye etti

ARTVİN(DHA) – Artvin Belediyesi, bir süre önce 5 yavru dünyaya getiren köpeği sahiplenen hayvansever Çiğdem Orhan Şahin’e köpek kulübesi hediye etti.

Dere Mahallesi’nde oturan hayvansever Çiğdem Orhan Şahin, bir süre önce 5 yavru dünyaya getiren köpek ve yavrularına, oğlunun da isteği üzerine sahip çıktı. Ancak bahçesinde kulübe yapacak durumu olmadığını söyleyen Şahin’e, Kimsesiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği Artvin İl Temsilcisi Taner Köse’nin girişimiyle Artvin Belediyesi yardım elini uzattı. Belediye, ahşap kulübe yaptırıp hayvansever kadının evinin bahçesine koydu.

Kulübeyi teslim eden Artvin Belediyesi Veteriner Hekimi Mesut Yaşar Avcı, Şahin’e duyarlılığı için teşekkür etti, Artvin Belediyesi olarak her konuda destek vereceklerini söyledi. Artvin Belediyesi’ne teşekkürlerini ileten Şahin de, sokak hayvanlarına herkesin iyi bakmasını, kış mevsiminde sahip çıkılmasını istedi.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
masraflar vergiden düşülecek
Masrafları vergiden düşülecek

Almanya’da yıl sonu yapılan vergi denkleştirmelerinde evcil hayvanlar için yapılan masraflar da vergiden düşülebilinecek. Buna göre evde beslenen köpek veya...

Kapat