24 Kasım 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Barınaklar / Avcılar Belediyesi’nden Örnek Davranış

Avcılar Belediyesi’nden Örnek Davranış

avcılar bldysi köpek oyun alanı Avcılar Belediyesinden Örnek Davranış                                                                                                                                                                 “Hayvan Dostu Belediyecilik” anlayışıyla Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı barınakta yer alan sokak köpekleri için Gümüşpala Şantiyesi’nde yapılan “Köpek Oyun Parkı”  faaliyete açıldı.

Köpek Oyun Parkı oluşturma amacının Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Rehabilitasyon Merkezi’ne sahipleri tarafından tedavi amacıyla getirilen ve terk edilmiş bir şekilde bulunan hayvanların psikolojik durumları ile ilgilenmek ve her birine farklı çözümler geliştirmek olduğu belirtildi.

Oyun alanında rampa, tahterevalli, lastik atlama, kemik atlama, tünel, slalom çubukları, kademeli adımlama gibi 7 adet köpek oyun elemanı ile su havuzu, su ve mama terminalleri bulunuyor. Köpek oyun alanı içerisinde yer alan tüm malzemeler geri dönüşüm ile kazandırılmış.

 

 

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
sahte evrak
Evcil hayvan sahte evrakları düzenleyen şebeke yakalandı

                                       ...

Kapat