24 Kasım 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Barınaklardan hayvan sahiplenmenin önemine vurgu yaptı

Barınaklardan hayvan sahiplenmenin önemine vurgu yaptı

brnk hyv shplnme Barınaklardan hayvan sahiplenmenin önemine vurgu yaptıOsmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi, sokak hayvanlarının bakımı ve tedavisi için yürüttüğü çalışmaların yanı sıra, can dostları sıcak yuvalara da kavuşturuyor.

Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi, sokak hayvanlarının bakımı ve tedavisi için yürüttüğü çalışmaların yanı sıra, can dostları sıcak yuvalara da kavuşturuyor.
Sokak hayvanlarının her türlü bakım ve tedavilerinin yapıldığı Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi, bir sahipsiz hayvanın daha sıcak yuvaya kavuşmasını sağladı. Barınak ekipleri tarafından sokakta bulunan 2 aylık yavru kedi, Begüm Dinçsoy isimli hayvan sever vatandaş tarafından sahiplenildi. Barınakta yeni can dostu ile buluşan vatandaş, sevimli kedinin bakımını üstlendi. Duyarlı vatandaş, insanların pet shoplardan hayvanlar satın aldıklarını ancak bir müddet sonra bakımının zor gelerek sokağa bıraktıklarını ifade ederek, barınaklardan hayvan sahiplenilmesinin önemine vurgu yaptı.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
köp.yeme-protesto
Çin’de köpek yeme vahşeti sonucu kuduzdan ölüyorlar

YILDA 300’Ü AŞKIN KİŞİ KUDUZDAN ÖLÜYOR Resmi rakamlara göre her yıl Çin’in Yulin bölgesinde 300’ü aşkın kişi, köpek etinden bulaşan...

Kapat