12 Aralık 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Dernek Ve Odalar / EVCİL DER Sektör Odasının Kurulması Çalışmalarını Başlattı

EVCİL DER Sektör Odasının Kurulması Çalışmalarını Başlattı

Evcil Hayvancılık İş Adamları Derneği, Başkan Selçuk ÇETİN öncülüğünde Sektör Odasının kurulması adına çalışma başlattı.

Büyüyen Evcil Hayvancılık Sektörü, kendi dinamiklerini harekete geçirmek, büyümenin sağlıklı bir şekilde devam etmesini kontrol etmek adına esnaf odasının kurulmasını zaruri bir ihtiyaç olarak görmektedir.

Mağazacıların yoğun bir şekilde topladığı imzalar ile kısa sürede kurulması beklenen İstanbul Evcil Hayvan ve Ürünleri, Toptancı Tedarikçi ve Mağazaları Odası ile sektörün bütünleştiren ticari faaliyetlerini düzenli ve planlı yapmasını sağlayan bir platform oluşturmayı hedeflendi.

Konu ile ilgili Dernek Başkanı Selçuk ÇETİN’in yaptığı açıklamada  “Her türlü ticari faaliyet bir üst kuruma ihtiyaç duymaktadır. Yakın zamanda oda çalışmalarını bitirmeyi umuyoruz. Destek olan tüm esnaf ve işadamlarına teşekkür ederiz” dedi.

m.can2  620x413 EVCİL DER Sektör Odasının Kurulması Çalışmalarını Başlattı ‘‘Bir Çatı Altında Toplanmak İçin Olumlu Bir Süreç Başladı’’

Evcil Hayvancılık ve İfladamları Derneği (Evcil Der) Genel Sekreteri Mustafa Can, Evcil Hayvan ve Ürünleri, Toptancı Tedarikçi ve Mağazaları Odası’nın kurulması için başlatılan çalışma hakkında şunları söyledi:

‘‘Evcil hayvan mağazası işletmeciliğinin bir meslek olarak tanımlanabilmesi, mağaza sahipleri ve çalışanların bir çatı altında toplanması için olumlu bir süreç yaşamaktayız. Bu sürece destek olan tüm meslektaşlarımıza emeklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.    

http://petgazete.com/wp-content/plugins/page-flip-image-gallery/popup.php?book_id=50

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
PET HABER-Sayı25
Pet Haber Gazetesi – Sayı:25 Yayında

http://petgazete.com/wp-content/plugins/page-flip-image-gallery/popup.php?book_id=50

Kapat