24 Kasım 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Haydi Evcil Hayvanınızla ‘Gökyüzü Bandosu’ Gösterisine!

Haydi Evcil Hayvanınızla ‘Gökyüzü Bandosu’ Gösterisine!

30 ağustos konser  Haydi Evcil Hayvanınızla ‘Gökyüzü Bandosu’ Gösterisine!

ZAFER Bayramı kapsamında düzenlenen kutlamalar kapsamında Beylikdüzü’nde 20 bandocu, 20 metre yükseklikten yere halatlarla indirilirken konser verecek.
Beylikdüzü Belediyesi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği ‘Barış ve Sevgi Buluşmaları’, Adnan Kahveci Mahallesi Beylik Pazarı Alanı’nda yarın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Saat 18.00’de kortej ile başlatılacak. Korteje klasik otomobil sahipleri ve hayvan sever dostlar evcil hayvanlarıyla birlikte korteje eşlik edecek. Kortej etkinlik alanına ulaştığı sırada binlerce kişi bir vinçteki askılıklarda ellerindeki müzik aletlerini çalan ‘Gökyüzü Bandosu’ ile karşılaşacak. 20 bandocu 20 metre yükseklikteki askılıklarında Türkiye’de ilk olduğu belirtilen görsel şölen sergileyecek.
‘Gökyüzü Bandosu’nun son provasını çok sayıda kişi heyecanla izlerken, cep telefonu ile havada konser veren bandocuları görüntülemeye çalıştı. Etkinlikler kapsamında saat 21.00’de Erol Evgin konser verecek.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
ömür gedik

İZMİR'in Seferihisar İlçesi'nde toplanan bir ton mama, hayvan hakları savunucusu Ömür Gedik'in katılımıyla Seferihisar İsmet Sungurbey Sokak Hayvanları Yuvası'na teslim...

Kapat