23 Eylül 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Hayvan Oteli: Günlüğü sadece 15 TL.

Hayvan Oteli: Günlüğü sadece 15 TL.

Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren Hayvan Oteli, bayram tatilinde tam kapasiteyle hizmet veriyor.

bursa nilüfer 620x929 Hayvan Oteli: Günlüğü sadece 15 TL.Sokak hayvanlarının yanı sıra sahipli hayvanlara yönelik hizmetlerle Türkiye’ye örnek olan Nilüfer Hayvan Oteli, yaz aylarının vazgeçilmez adresi oldu. Hayvan sahiplerinin tatillerini daha huzurlu geçirebilmeleri için uygulamaya konulan Hayvan Oteli, kurban bayramı öncesinde de tam kapasiteye ulaştı.

Her yıl olduğu gibi bu sene de evcil hayvanları ağırladıklarını ifade eden Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Fikriye Eker, ”Toplam 25 locası olan tesisimizde bir yaşını doldurmuş, aşıları tam evcil hayvanları ağırlıyoruz. Yaz aylarında olduğu gibi ramazan ve kurban bayramlarında da büyük ilgi gördük. Bayramdan iki hafta önce rezervasyonlarımız doldu. Otelimizde kalan hayvanlarımız kuru mama ile beslenmekte ve iki günde bir odalarının dezenfeksiyonları yapılmakta. Otelimizin günlüğü sadece 15 TL. Otelimize hayvanlarını emanet etmek isteyenler 15 gün öncesinden rezervasyon yaptırmalı. Evdeki ilgiyi aratmayan bir ortamda, hayvan bakımı konusunda profesyonel ekibimizle sıcak bir yuva imkanı sağlıyoruz” diye kaydetti.

İHA

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
BAYRAM MESAJI
SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE KEYİFLİ BİR BAYRAM GEÇİRMENİZİ DİLERİZ.

Kapat