23 Eylül 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / “Hem Vahşet, Hem Görgüsüzlük” Dediler

“Hem Vahşet, Hem Görgüsüzlük” Dediler

Sibel Can, dünyaca ünlü yıldızların üzerinde gördüğümüz kırmızı kürk cekete Türkiye’de ilk sahip olan isim oldu. Can 7 ay sıra bekledikten sonra kürküne kavuştu!

 Hem Vahşet, Hem Görgüsüzlük DedilerSibel Can, Saint Laurent marka kırmızı tilki kürkü ceketi giyen ilk Türk olduğunu göstermek içinİnstagram’da şov yaptı! Can’a ‘Bu kürk için onlarca hayvan katledildi, yazıklar olsun’ diye tepki mesajları yağdı.

Son günlerde Rihanna, Kendall Jenner ve Cara Delevingne gibi yıldızların tercihi olan Saint Laurent’in kalp şeklindeki kırmızı kürk ceketini Türkiye’de ilk kimin giyeceği merakla bekleniyordu. Ve bu soru, dün yanıtını buldu. Sibel Can, Moda sektörünün son dönemdeki en gözde parçalarından olan kırmızı kürk ceketle instagram’da şovunu yaptı. Ancak ünlü sanatçı, kaş yapayım derken göz çıkardı! 40 bin liralık kürküyle tüm meslektaşlarına havasını atan Sibel Can, hayvan severleri küplere bindirdi.

KAŞ YAPAYIM DERKEN GÖZ ÇIKARDI! 
Ünlü sanatçının, onlarca tilkinin katledilerek öldürülmesiyle elde edilen bu ceketle şov yapmasına tepkiler büyüktü. Sibel Can’ın yayınlandığı bu karenin altına hayvan dostlarından şöyle sert mesajlar geldi: “Hem vahşet, hem görgüsüzlük”, “Moda için öldürmek ne acı!”, “Bu kürk için onlarca hayvanın öldürüldüğünü bilerek buna 40 bin lira vermek hangi insanlığa sığar?”, “Kürk giyip bir de bununla şov yapmanızı size hiç yakıştıramadım”, “Ceketin kırmızılığı hayvanların kanından geliyor olsa gerek!”(Takvim)

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
(ÖZEL HABER) BU VİRÜS İHMAL EDİLDİĞİ TAKDİRDE ÖLÜMLE SONUÇLANABİLİR VETERİNER HEKİMİ TUĞBA ÇİNE: “KUDUZ, KENDİLİĞİNDEN OLUŞAN BİR HASTALIK DEĞİLDİR” “BU HASTALIK DAHA ÇOK YABAN HAYATA YAKIN KIRSAL KESİMLERDE GÖRÜLMEKTEDİR” “KUDUZ ZOONOZ BİR HASTALIK OLMASINDAN DOLAYI EVCİL HAYVANLARIMIZDA OLDUĞU KADAR KENDİ SAĞLIMIZ AÇISINDAN DA HAYATİ ÖNEM TAŞIMAKTADIR”
Bu Virüs İhmal Edildiği Takdirde Ölümle Sonuçlanabilir

Hayvandan insana bulaşan hastalık gruplarından biri olan kuduz virüsü, dikkat edilmediği takdirde ölüme varan sonuçlar doğurabilir. Özellikle evcil kedi ve...

Kapat