Son Haberler

“Hem Vahşet, Hem Görgüsüzlük” Dediler

Yazan Pet Haber

Sibel Can, dünyaca ünlü yıldızların üzerinde gördüğümüz kırmızı kürk cekete Türkiye’de ilk sahip olan isim oldu. Can 7 ay sıra bekledikten sonra kürküne kavuştu!

kirmizi-kurklu-sibel-can--7812448Sibel Can, Saint Laurent marka kırmızı tilki kürkü ceketi giyen ilk Türk olduğunu göstermek içinİnstagram’da şov yaptı! Can’a ‘Bu kürk için onlarca hayvan katledildi, yazıklar olsun’ diye tepki mesajları yağdı.

Son günlerde Rihanna, Kendall Jenner ve Cara Delevingne gibi yıldızların tercihi olan Saint Laurent’in kalp şeklindeki kırmızı kürk ceketini Türkiye’de ilk kimin giyeceği merakla bekleniyordu. Ve bu soru, dün yanıtını buldu. Sibel Can, Moda sektörünün son dönemdeki en gözde parçalarından olan kırmızı kürk ceketle instagram’da şovunu yaptı. Ancak ünlü sanatçı, kaş yapayım derken göz çıkardı! 40 bin liralık kürküyle tüm meslektaşlarına havasını atan Sibel Can, hayvan severleri küplere bindirdi.

KAŞ YAPAYIM DERKEN GÖZ ÇIKARDI! 
Ünlü sanatçının, onlarca tilkinin katledilerek öldürülmesiyle elde edilen bu ceketle şov yapmasına tepkiler büyüktü. Sibel Can’ın yayınlandığı bu karenin altına hayvan dostlarından şöyle sert mesajlar geldi: “Hem vahşet, hem görgüsüzlük”, “Moda için öldürmek ne acı!”, “Bu kürk için onlarca hayvanın öldürüldüğünü bilerek buna 40 bin lira vermek hangi insanlığa sığar?”, “Kürk giyip bir de bununla şov yapmanızı size hiç yakıştıramadım”, “Ceketin kırmızılığı hayvanların kanından geliyor olsa gerek!”(Takvim)

Yazar hakkında

Pet Haber

Bir yorum yap