Son Haberler

Her Asi Patinin İhtiyacı

Written by Pet Haber

Sigorta markasından evcil hayvanlara özel tasarım koruma.

Bir köpeğin, “Ben yakalarım o topu” diye fırlayıp, olur olmaz yerlere dalması ya da beşinci kattan izlediği martıyı kolayca avlayabileceğini düşünen bir kedinin aşağı uçup kendini sakatlaması gibi üzücü hikâyelere denk gelmişsinizdir mutlaka. Evcil hayvanların meraklarını giderme tutkuları her şeyi başarabileceklerine dair aşırı özgüvenleriyle de birleştiğinde, hem kendileri hem de sahipleri için can sıkıcı sonuçlar oluşabiliyor.
Avustralya’daki evcil hayvan sahiplerinin yüzde 94’ünün minik dostlarını sigortalamadıklarından yola çıkan sigorta markası RACV ise CHE Proximity imzalı kampanyasında ne özgüveninden ne de merakından taviz vermeye yanaşmayan minik dostlarımızın tedavi hallerini gözler önüne seriyor. Tabii tasarım açısından muazzam bir farkla. Zira reklam filmlerinde üç çılgın; Lady, Leo ve Yasmina, sıradışı tasarımlarıyla dikkat çeken tıbbi malzemelerle boy gösteriyor.
Lort Smith Hayvan Hastanesi’yle işbirliği yapan marka, sevimli müşterilerinin tedavileri için özel tasarım tıbbi malzemeler sunuyor. Sınırlı sayıda üretilen tıbbi malzemeler; Hızlı ve Öfkeli serisinin araç koordinatörlerinden Dennis McCarthy, dövme sanatçısı Gareth Davies, Oscar ödüllü kostüm tasarımcısı Tim Chappel ve heavy metal illüstratör James Jirat Patradoon imzası taşıyor.

About the author

Pet Haber

Leave a Comment