22 Eylül 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / İşkenceden Kurtarılan Köpek Yeni Sahibini Bekliyor

İşkenceden Kurtarılan Köpek Yeni Sahibini Bekliyor

iskenceden kurtarilan kopek yeni sahibini bek 8994516 o 620x348 İşkenceden Kurtarılan Köpek Yeni Sahibini Bekliyor

Tekirdağ’da aracın arkasına bağlanıp, sürüklenerek işkenceye maruz kalan Toraman adlı kangal cinsi köpeğin tedavisi yapıldı. Toraman şimdi yeni sahibini bekliyor.

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde Toraman adlı kangal cinsi köpek, bir aracın arkasına bağlanıp, sürüklenerek işkenceye maruz kalmıştı. Sosyal medyada yayınlanan görüntülere hayvanseverler tepki gösterirken, harekete geçen Emniyet ekipleri ve Orman ve Su İşleri Müdürlüğü ekipleri, Toraman adlı köpeği kontrol alarak ÇorluBelediyesi Hayvan Barınağına teslime etti. Tedavisi tamamlanan Toraman yeni sahibini beklerken, köpeğin tedavisini yapan Çorlu Belediyesi veterineri Buse Avcıoğulları, “Olaydan sonra köpeğimiz, Emniyet ekipleri ve Orman ve Su İşleri Müdürlüğünün talimatları doğrultusunda, bakıldığı yerden alındı. Yaraları mevcut. Alındıktan sonra gerekli muayenesi yapıldı. Köpeğin ön patilerinde, kasık bölgesinde ve çeşitli yerlerinde yaralar oluşmuş. Tedavisi yapıldı ve gerekli bütün bakımlar tamamlandı. Şu anda sahiplendirilmeyi bekliyor. Toraman sahiplendirildikten sonra iyi bir yuvaya kavuşacak” dedi.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
bilecik kpk vahşeti
Bilecik’te de köpek vahşeti

Bilecik'te kaybolan 4 yavru köpekten biri, başı kesilmiş halde bulundu. Hürriyet Mahallesi’nde fabrika işçisi Süleyman Can Orhan’ın evinin bahçesindeki bir...

Kapat