18 Kasım 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Kayıp Kedi Ollie Mikroçip Sayesinde 3 Yıl Sonra Bulundu

Kayıp Kedi Ollie Mikroçip Sayesinde 3 Yıl Sonra Bulundu

kayip Oli 620x348 Kayıp Kedi Ollie Mikroçip Sayesinde 3 Yıl Sonra Bulunduİskoçya’nın Aberdeenshire bölgesinde sahipleri tatildeyken, bırakıldığı bakımevinden kaçan ve öldüğü sanılan Ollie adlı kedi üç yıl sonra sahipleriyle yeniden buluştu.

Ollie Temmuz 2013’te sahipleri Bailey ailesi tatildeyken, bıraktıkları bakımevinden kaçmıştı. Aile tatilden döner dönmez Ollie’yi aramaya başladı, ancak aylar geçtikçe umutlarını kaybetmeye başladılar.

Ama Ollie kaybolduğu yerden 8 kilometre uzaklıktaki St Ferfus’ta bulundu ve üzerindeki mikroçip sayesinde, bulunan kedinin gerçekten Ollie olduğu doğrulandı.

‘Daha da şişmanlamış’

Adele Bailey “Olanlar gerçeküstü, inanılmaz. Bir yıl boyunca etrafa ilanlar asarak Ollie’yi aradık. Ama sonra tamamen kaybettiğimizi düşünmeye başladık. Mikroçipi bulunan kedinin gerçekten Ollie olduğunu doğrulayınca, hemen arayabaya atladık” dedi.

Bailey Ollie’nin kendisini görür görmez kucağına atladığını söyledi ve “Daha da şişmanlamış. Belli ki besleyenler olmuş. Ne kadar iyi göründüğüne inanamadım. Eve gelir gelmez en sevdiği oyuncağıyla oynamaya başladı” diye konuştu.

Adele Bailey ayrıca “Ollie’nin üzerinde çip bulunmasaydı, yeniden birleşmemiz imkansız olurdu” diye de ekledi.

 

 

 

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
hyvsevrlr yararına ürün satışı
Alaçatı Doğa ve Hayvan Severler Derneği (ÇESAL) yararına ürün satışı

'Poyraz Karayel' dizisinde rol alan Ali İl, Celil Nalçakan ve Ataberk Mutlu, satışlardan elde edilen gelirin bir bölümünün bağışlandığı Çeşme...

Kapat