18 Kasım 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Kırşehir’de Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı Tamamlanıyor

Kırşehir’de Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı Tamamlanıyor

kirsehir belediyesi projelerinden ayni anda 650 kisinin piknik yapabilecegi 620x411 Kırşehirde Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı TamamlanıyorKırşehir Belediyesi projelerinden aynı anda 650 kişinin piknik yapabileceği ‘Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı’ projesi çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Kırşehir Belediyesi projelerinden aynı anda 650 kişinin piknik yapabileceği ‘Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı’ projesi çalışmalarında sona yaklaşıldı.

Güzler Parkı çalışmaları hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, parkı Kırşehir halkının hizmetine sunmak için çalışmaların hızla devam ettiğini ve projede sona yaklaşıldığını söyledi.

Bahçeci açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Doğal yapısına müdahale etmeden tasarladığımız projemizde Güzler Parkı, eskisine göre daha konforlu bir piknik alanı olacak. Yenilenen park alanında seyir terasları, basket sahası, oyun grupları, kafeterya, köprüler, idari binalar, büfeler, satış birimleri ve belki de en önemlisi çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak için planladığımız evcil hayvan parkı, seyir kuleleri, eğitim alanları yer alıyor. Ayrıca onlarca çeşit kuşun bir arada yaşayacağı bir kuş bahçesi de olacak. İster kalabalık gruplar halinde, ister ailenizle gelin, 650 kişinin aynı anda piknik yapacağı bir piknik alanını bu projede hayata geçireceğiz. Kırşehir’e yeni sosyal alanlar kazandırarak bu parkımızı da halkımızın hizmetine sunuyoruz. Çalışmalarda sona yaklaşıldı, yakın zamanda halkımıza açılış müjdesini vereceğiz.”

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
Times: "Suudi Krallığı 2008'de kedi ve köpeklerin evcil hayvan olarak satışını veya yürüyüşe çıkarılmasını, cinsiyetler arası flörtü teşvik ettiği için yasakladı."
‘En Güzel Köpek’ Yarışmasında Gözaltı

Suudi Arabistan'da köpek güzellik yarışması düzenlemeye çalışan iki erkek gözaltına alındı. The Times gazetesinin haberine göre iki Suudi, 'En Güzel...

Kapat