23 Eylül 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Özel Röpörtajlar / Kokusuz yaşama bir adım: ‘Çevre Dostu Goe” Petzoo’daydı

Kokusuz yaşama bir adım: ‘Çevre Dostu Goe” Petzoo’daydı

IMG 2404 620x404 Kokusuz yaşama bir adım: Çevre Dostu Goe Petzoodaydı

22-25 Eylül tarihlerinde gerçekleşen 5.Petzoo Türkiye Fuarı’nda yer alan GOE Turkey Firması, organik hayvan ve mekan temizleyici ve koku giderici ürünlerini tanıttı.

IMG 2405 620x717 Kokusuz yaşama bir adım: Çevre Dostu Goe Petzoodaydı

Firma yetkilisi Teknolog İbrahim Dagul ürünleriyle ilgili şu bilgileri verdi: Goe bir biyokimya firması. Firmamız 4 yıllık bir firma. Avusturalya’da üretilen Goe ürünün Türkiye distribütörüyüz. Ve satışını gerçekleştiriyoruz. Ürünümüz Avusturalya’da üretilen enzim bazlı şeker kamışından imal edilen doğal bir üründür. Hayvan ve çevre sağlığına hiçbir zararı yoktur. Biodegrevuldür yani yüzde 100 parçalanabiliyor. Yok oluyor hiçbir zarar oluşturmuyor. Çevreyle alakalı tüm belgelerim mevcut. Ürünün asıl amacı organik kaynaklı tüm kokuları yok etmesidir. Hayvan kokuları olabilir, bitki kokuları olabilir…”

Teknolog İbrahim Dagul, 4 yıl önce Türkiye’ye giren Goe’nin ev temizliğinde, hayvan tüylerine direkt uygulanabilen ürünleri de olduğunu belirterek şöyle devam etti: Koku giderici, aynı zamanda ev hanımlarıyla alakalı ürünümüz ile hem evinizi organik olarak temizliyorsunuz, anti bakteriyel olmasından dolayı, ne fayansa ne parkenize, ne de vücudunuza da zarar vermiyor.  Daha önce sanayiye yönelmiştik. Sanayideki arıtma kokularıyla alakalı satışlarımız oluyordu. 2 yıldır da pet fuarıyla beraber perakende satışına yöneldik. Toptancı bayiler, dağıtıcı bayiler kanalıyla satışa sunacağız. 4 aydır internette satışımız var.”

AYRINTILAR, Pet Haber Gazetemizin 24. sayısında ve www.petgazete.com’da olacak…

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
abd yangın
ABD’de mağaza yangınında 35 evcil hayvan telef oldu

ABD'nin Los Angeles kentinde bir evcil hayvan satış mağazasında çıkan yangında 35 hayvan yanarak telef oldu. İtfaiyecilerin zamanında müdahalesi hayvan...

Kapat