23 Eylül 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Lefkoşa’da evcil hayvanlarla ilgili özel etkinlik düzenlendi

Lefkoşa’da evcil hayvanlarla ilgili özel etkinlik düzenlendi

Lefkoşada evcil hayvanlarla ilgili özel etkinlik düzenlendi 660x330 620x310 Lefkoşa’da evcil hayvanlarla ilgili özel etkinlik düzenlendiLefkoşa’da Telsim tarafından evcil hayvanlarla ilgili özel etkinlik düzenlendi.

Telsim’den verilen bilgiye göre, Lefkoşa’da Kumsal Park’ta yer alan etkinlik, “Meraklı Sınıf Dergisi” işbirliğinde yapıldı.

Etkinliğe Şehit Yalçın İlkokulu Müdürü Latife Çobanoğlu, Veteriner Hekim Necdet Çakır, Telsim Kurumsal İletişim Kıdemli Müdür Yardımcısı Nil Zorlu Atai, Derginin sahibi Bakiye Lord, 5A ve 5B sınıfı öğrencileri ile öğretmenleri katıldı.

Veteriner Hekim Necdet Çakır, etkinlikte, Şehit Yalçın İlkokulu öğrencilerine “hayvan dostlarını korumanın öneminden, sokak hayvanlarından ve evcil hayvanların beslenmesi ile hijyen” gibi konularda bilgi verdi.

Çocuklara, içinde hayvan hikayelerinin olduğu kitaplar ile Meraklı Sınıf dergisi de dağıtıldı.

Etkinlikte, Kumsal Park’ın girişinde yer alan ve Telsim’in Lefkoşa Türk Belediyesi’ne sokak hayvanları için armağan ettiği “Geri Dönüşümlü Otomatik Yem ve Su Makinesi” de çocuklara tanıtıldı.

Çocuklar da, Geri Dönüşümlü Otomatik Yem ve Su Makinesi’ne, pet şişe atarak sokak hayvanlarına yem ve su verdiler.

Engellilere uygun düzenleme yapılan Kumsal Park’taki oyun alanlarında keyifli zaman geçiren çocuklar, parkın yürüyüş yolunda yürüyüş yaptı,  spor alanlarını gezdi.

Bu arada Telsim ve Meraklı Sınıf Dergisi işbirliğinde okullara yönelik etkinlikler devam edecek.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
520tavugucanlicanligomduler
”520 Tavuğumu Canlı Canlı Gömdüler”

http://corumradyotelevizyonu.com/520-tavugu-canli-canli-gomduler/ Tarım Müdürlüğü Veterinerleri Hakkında Suç Duyurusu Çorum’un İskilip ilçesinde pazarda canlı olarak satıldığı gerekçesiyle el konulan 520 tavuk gömülerek...

Kapat