18 Kasım 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Fuar Görseller / Petzoo Türkiye 22-25 Eylül tarihlerinde kapılarını açacak

Petzoo Türkiye 22-25 Eylül tarihlerinde kapılarını açacak

petZOO 620x343 Petzoo Türkiye 22 25 Eylül tarihlerinde kapılarını açacak  Evcil Hayvan Ürün Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı Pet İstanbul, Uluslararası fuarlar kapsamına alındığından bundan böyle Petzoo Türkiye şeklinde anılacak. Uluslararası Petzoo Türkiye bu yıl 5. kez, 22-25 Eylül 2016 tarihlerinde ziyaretçileriyle buluşacak.

Türkiye’nin ilk ve tek İhtisas Fuarı; 5. Evcil Hayvan Ürün Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı Petzoo, geçen yıl ‘Uluslararası’ ünvanına kavuşmuş ve aynı zamanda KOSGEB desteğini de almayı başarmıştı.
Ulusal Fuarcılık Genel Müdürü Selçuk Çetin, sektörün her yıl %20’nin üzerinde büyüme kaydettiğini belirterek, sektörün bundan böyle uluslararası ticari arenada daha güçlü ve verimli olacağını kaydetti.
Petzoo, geçen yıl 8000 m2 fuar alanı, 120 marka katılımı ile Tropikal Pet’in Champion markası Ana Sponsorluğunda gerçekleşmişti.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
patlayici-ortam
İnsan ve evcil hayvan güvenliği için yaptırımlar olacak

Muhtemel patlayıcı ortamda kullanılan teçhizatın ve koruyucu sistemlerin güvenli olarak piyasaya arzı için gerekli temel sağlık ve güvenlik kurallarında düzenleme...

Kapat