23 Eylül 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Sokak hayvanları için toplandılar

Sokak hayvanları için toplandılar

sokak hyvnl için tplndlr Sokak hayvanları için toplandılar OSMANİYE Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Öğrenci Kulüpleri, sokak hayvanlarını korumak için toplantı düzenledi.
Toplantıya öğrenci temsilcilerinin yanı sıra Osmaniye Belediyesi, Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP), Korkut Ata Gençlik ve Doğa Derneği ile Doğa Yaban Hayatı Koruma Araştırma Derneği üyeleri katıldı.
Üniversite öğrencisi Büşra Özgen “Bizim amacımız dışarıdaki sokak hayvanlarımıza ve doğal kaynaklarımıza yardımcı olabilmek ve koruyabilmek. Bu bağlamda kedi evleri yapacağız ve barınağımızda düzenlemeler yapacağız. Osmaniyeli vatandaşlarımızın da bizlere yardımcı olmalarını bekliyoruz” dedi.
Osmaniye Belediyesi’ni temsilen katılan Meclis üyesi Oğuzhan Saçıkara da “Üniversiteli öğrencilerimizin sokak hayvanları için yapacağı tüm faaliyetlerin arkasındayız” diye konuştu.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
yangın-köpek
Yavru köpekleri alevlerden itfaiye kurtardı

EDİRNE’nin Keşan ilçesinde kullanılmayan bir fabrikanın deposunda çıkan yangında mahsur kalan 4 yavru köpek, itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Olay, saat 17.00 sıralarında,...

Kapat