18 Kasım 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Taksim Meydanı’nda koç gezdirdi

Taksim Meydanı’nda koç gezdirdi

koç2 Taksim Meydanında koç gezdirdiİstanbul Beyoğlu’nda sokaklarda koç ile dolaşan Lokman Kürşat ilgi odağı oldu. Sıcaktan bunalan koçunu Gezi Parkı’ndaki havuza sokup serinleten Kürşat “Kınalı kuzumla dolaşmak en büyük zevkim. Kuzum tavuk ve balık etini de çok seviyor” dedi.

Evcil hayvanlarını sokakta gezdirenlere ilginç bir görüntü eklendi. 45 yaşındaki Lokman Kürşat’ın yanındaki koç ile Beyoğlu sokaklarında dolaşması vatandaşların ilgisini çekti. Taksim Meydanı’nda anıtın çevresindeki çitlere bağlanan koçu, özellikle bebek arabasındaki çocuklar hayranlıkla izledi. Bazı vatandaşlar da koçu sevip, fotoğrafını çekmeyi ihmal etmedi.

koç3 Taksim Meydanında koç gezdirdiLokman Kürşat, sıcaktan bunalan koçunu Gezi Parkı’ndaki havuza soktu. Havuzdan çıkan koç, silkelenerek suyu gövdesinden attı. Her fırsatta koçunun sırtını sıvazlayan Kürşat, “Balık ve tavuk eti ile midye yiyor. Lokantanın önünden geçerken tavuk eti yemeden önünden ayrılmıyor. Kınalı kuzum kahve ve çayı da çok seviyor. Gezi Parkı’ndan geçerken suyu görünce dayanamayıp atladı. Kuruduktan sonra Gezi Parkı’nda otlattım. Buradan yürüyerek Aksaray’a gideceğiz” dedi.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
MUHSİN KİŞİOĞLU
Aşırı sıcaklarda alınması gereken önlemler

                      Edirne İl sağlık Müdürü Dr. Muhsin Kişioğlu, aşırı sıcaklarda...

Kapat