Son Haberler

uberPET Patiler İçin Yola Çıktı!

Yazan Pet Haber

Istanbul_uberPET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her zaman, herkes için güvenilir, konforlu ve kolay erişilebilir ulaşım seçenekleri sunmak için çalışmalarını sürdüren Uber, evlerin en sevimli bireyleri için araçlarında yer açtı.

6 Haziran itibariyle İstanbul’da yola çıkan uberPET araçları ile hayvan dostlarımızla seyahat etmek artık çok daha konforlu ve güvenli.

6 Haziran’da İstanbul’da yolculuğuna başlayan uberPET araçları ilk etapta 3 aylık pilot bir ürün olarak hayvanseverlerin ihtiyacını karşılayacak.

Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, uberPET ürünü ile ilgili şöyle konuştu: “Uber olarak her zaman, herkes için güvenilir, konforlu ve kolay erişilebilir ulaşım seçenekleri sunmak için çalışıyoruz. Bunun en yeni adımı olarak evcil hayvan dostu araçlarımız ile tüm patilere güvenilir ve konforlu ulaşım seçeneği sunmak. Bunun için uberPET’i İstanbul’da yola çıkardık. Uzun zamandır kullanıcıların sıkça sorduğu ve İstanbul’da artık büyük bir ihtiyacı karşılamaktan dolayı mutluyuz.”
Uber ekibi, evcil hayvan dostu araçlarda sürücü ortaklarının işlerini kolaylaştırmak için onlara, koruyucu koltuk kılıfı, tüy temizleyici, ıslak mendil gibi malzemeler içeren kit hediye etti.

Yazar hakkında

Pet Haber

Bir yorum yap