24 Kasım 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / uberPET Patiler İçin Yola Çıktı!

uberPET Patiler İçin Yola Çıktı!

Istanbul uberPET 620x310 uberPET Patiler İçin Yola Çıktı!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her zaman, herkes için güvenilir, konforlu ve kolay erişilebilir ulaşım seçenekleri sunmak için çalışmalarını sürdüren Uber, evlerin en sevimli bireyleri için araçlarında yer açtı.

6 Haziran itibariyle İstanbul’da yola çıkan uberPET araçları ile hayvan dostlarımızla seyahat etmek artık çok daha konforlu ve güvenli.

6 Haziran’da İstanbul’da yolculuğuna başlayan uberPET araçları ilk etapta 3 aylık pilot bir ürün olarak hayvanseverlerin ihtiyacını karşılayacak.

Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, uberPET ürünü ile ilgili şöyle konuştu: “Uber olarak her zaman, herkes için güvenilir, konforlu ve kolay erişilebilir ulaşım seçenekleri sunmak için çalışıyoruz. Bunun en yeni adımı olarak evcil hayvan dostu araçlarımız ile tüm patilere güvenilir ve konforlu ulaşım seçeneği sunmak. Bunun için uberPET’i İstanbul’da yola çıkardık. Uzun zamandır kullanıcıların sıkça sorduğu ve İstanbul’da artık büyük bir ihtiyacı karşılamaktan dolayı mutluyuz.”
Uber ekibi, evcil hayvan dostu araçlarda sürücü ortaklarının işlerini kolaylaştırmak için onlara, koruyucu koltuk kılıfı, tüy temizleyici, ıslak mendil gibi malzemeler içeren kit hediye etti.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
avcılar bldysi-köpek oyun alanı
Avcılar Belediyesi’nden Örnek Davranış

                                       ...

Kapat