22 Eylül 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Uluslararası Kanarya ve Kafes Kuşları Festivali 24-27 Kasım’da

Uluslararası Kanarya ve Kafes Kuşları Festivali 24-27 Kasım’da

kanarya tr 1 620x241 Uluslararası Kanarya ve Kafes Kuşları Festivali 24 27 Kasımda

Türkiye’de 85 kanarya sevenler derneği ile kulübünün ve 11.000 faal üreticisinin bağlı olduğu TKKKF-Türkiye Kanarya ve Kafes Kuşları Federasyonu’nun düzenlediği “Uluslararası Kanarya ve Kafes Kuşları Festivali CNR PETSHOW ile eş zamanlı olarak”, Avrasya’nın en büyük ve en avantajlı lokasyonuna sahip fuar merkezi CNR EXPO Yeşilköy’de 24-27 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. Dünyada 100 milyar dolardan fazla hacme sahip olan evcil hayvan ürünleri ve gıdaları sektörünün Türkiye pazarını fark etmesini sağlaması adına çok önemli adım olan bu gelişmenin sektörün ihracatına katkı sağlaması amaçlanıyor.

kanarya3 620x241 Uluslararası Kanarya ve Kafes Kuşları Festivali 24 27 Kasımda

Eş zamanlı gerçeklesecek organizasyonda düzenlenecek yarışmalar göz dolduracak! CNR PETSHOW ile eş zamanlı gerçekleşecek. Festivalde yapılacak yarışmalar “Irk Kanaryaları, Renk Kanaryaları, Muhabbet, Paraket ve Papağanlar (Kıvrık gagalılar), Egzotik Finchler ve Hibritleri, Doğa Kuşları ve Hibritleri, Keklik, Bıldırcın ve Kumrular” kategorilerinde gerçekleşecek. Yarışmalarda jüri, kazananları belirleyecek ve ödüller sahiplerini bulacak.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
yıldırım
Yıldırım’da sokak hayvanlarına beslenme desteği

BURSA, (DHA)- SOKAK hayvanlarına bakım, tedavi ve barınma imkanı sağlayan Bursa'nın merkez Yıldırım Belediyesi, yaklaşan kış ayları öncesi oluşturduğu beslenme...

Kapat