Uluslararası PETZOO TÜRKİYE, 5. Kez Açıldı - Pet Haber Gazetesi
Son Haberler

Uluslararası PETZOO TÜRKİYE, 5. Kez Açıldı

Yazan Pet Haber

petzoo 1

Uluslararası unvanını alan Petzoo Türkiye bugün 5. kez kapılarını açtı.

Türkiye’nin ilk ve tek ihtisas Fuarı; 5. Evcil Hayvan Ürün Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı Petzoo Türkiye’nin açılışı İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Ahmet Yavuz Karaca, İstanbul Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Muhammet Nuri Coşkun, Evcil Hayvancılık ve İşadamları Derneği Başkanı ve Ulusal Fuarcılık Genel Müdürü Selçuk Çetin,Bentaş Bentoit A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Ömür ve RFL Akvaryum Sahibi Muharrem Çeribaşı tarafından gerçekleştirildi.

Açılış konuşmaları sonrasındaİstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Ahmet Yavuz Karaca’ya, İstanbul Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Muhammet Nuri Coşkun’a, Felicia Markası ile Ana Sponsor olan Pelagos Akvaryum Genel Müdürü Erhan Aslan’a, faur sponsorlarından Bentaş Bentoit A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Ömür ve fuarın daimi katılımcılarından RFL Akvaryum Sahibi Muharrem Çeribaşı’ya teşekkür plaketleri verildi.

Sertifika Programı yarın da devam edecek
Bugün Fuar Etkinlikleri çerçevesine İstanbul BB Veteriner İşleri Müdürlüğünün düzenlediği Petshop sahiplerine yönelik olarak gerçekleşen Sertifika Programı yarın da devam edecek.

Yazar hakkında

Pet Haber

Bir yorum yap