24 Kasım 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Yunanistan’da Kaçak Paraya Eğitimli Köpek Önlemi

Yunanistan’da Kaçak Paraya Eğitimli Köpek Önlemi

özel eğitimli köpek Yunanistanda Kaçak Paraya Eğitimli Köpek ÖnlemiYunanistan yasa dışı nakit para giriş çıkışını engellemek amacıyla özel eğitimli köpekler kullanacak.

Yunanistan yasa dışı nakit para giriş çıkışını engellemek amacıyla özel eğitimli köpekler kullanacak.

Yunanistan Maliye Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, eğitimli köpekler, Türkiye’ye açılan Kipi (İpsala), Makedonya’ya açılan Evzoni ve Arnavutluk’a açılan Kristalopigi sınır kapılarında gümrük memurlarının yanında yer alacak.

Açıklamada, bir ve iki yaş arasındaki Alman çoban köpeği, Labrador ve Malinois cinsi köpeklerin sağlık taramalarının tamamlanmasının ardından bu amaçla eğitileceği belirtildi.

Mali krizle boğuşan ülkeden para çıkışını kısıtlamak amacıyla geçen yıl bankalar üzerinde sermaye kontrolleri devreye sokulmuştu.

Buna göre, mevduat sahiplerinin bankalardan çekebileceği haftalık nakit miktarına sınırlama getirilirken, yurt dışına transfer edilecek miktara da kısıtlama uygulanıyor.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
9-ayda-bin-40-kedi-kisirlastirildi-8631369_x_8545_o
9 ayda 1040 kedi kısırlaştırıldı

Karabağlar Üçyol'da bulunan Uğur Mumcu Parkı içinde geçtiğimiz Ekim ayında açılan "Kedi Kısırlaştırma Ünitesi ve İrtibat Bürosu" büyük ilgi görüyor....

Kapat