ŞANLIURFA BELEDİYESİ BARINAK YAPTIRIYOR…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

sanliufra-belediyesi-hayvan-barinagi-yaptiriyor-825Şahin Apaydın’a teşekkür ederek, Türkiye’nin her köşesinde hayvanlara merhametli olunması ve onlara uygun yaşama koşulları sağlanması için yapılan çalışmaları büyük ŞANLIURFA BELEDİYESİ BARINAK YAPTIRIYOR Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği (DOHAYKO), hayvanlara değer verilmesi, onların daha iyi şartlarda barınması, hayvanlara kötü muamele ve işkencenin önlenmesi için çalışmalarını ülke genelinde sürdürüyor. 
Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakı baba, DOHA YKO Genel Sekreteri Alesrin Çıtırık’ı arayarak, “Köpekler için hastanelerden de yemek teminine başladık. 
Yeni bir eleman görevlendirdik ve yeni yemek kapları alındı. Ben aç kalırım, onları aç bırakmam” diyerek, Adana’ya bir ekip gönderdi. 
Şanlıurfa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Şahin Apaydın ve beraberinde heyet HAYTAPBaşkan Yardımcısı ve DOHAYKO Genel Sekreteri Nesrin Çıtırık’ı ziyaret etti. 
DOHA YKO Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Çıtırık, bir hayvan barınağının ne şekilde inşa edilmesi ve donatılması gerektiği konusunda bilgi verdi. 
Ardından Adana Büyükşehir BelediyesiDOHAYKO Hayvan Barınağı’na gidildi. 
Barınağı gezen Apaydın, “Şanlıurfa’daki barınağımızla ilgili Adana DOHAYKO barınağını örnek alıyoruz. Tüm eksikleri gidermek için mümkün mertebe gayret göstereceğiz” dedi. 
Adana Barınaöındaki kulübeleri de inceleyen Apaydın, “Can dostlarımız için bu kulübelerden yaptıracağız” diye konuştu. 
Nesrin Çıtırık da Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaka’ya ve kendisini ziyarete gelen heyetin başkanı şahin Apaydı’na teşekkür ederek Türkiye’nin her köşesinde hayvanlara merhametli olunması ve onlara uygun yaşam koşulları  sağlanması için yapılan çalışmaları büyük mutlulukla izlediklerini ifada etti. ADANA

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + nine =

Yeniler

Köşe Yazıları