ANS Pet Ürünleri’nden Sn. Ali NARSAP ile firmaları hakkında konuştuk

68

–    Firmanızdan biraz bahseder misiniz?

-1992 yılında Ali Narsap Pazarlama olarak işe başladım. Sonrasında 1997 yılında ANS Ltd. Şti. olarak ticari hayatıma devam ettim. Firmamız Türkiye’de, Çin Halk Cumhuriyetinde ve Avrupa’da ithal edilen ve yerli piyasaların temin ettiği ürünlerin dağıtımını yaparak ticari hayatına devam etmektedir.

–    Evcil dostlarımız için hangi ürünlere sahipsiniz? Piyasada hangi ürünleri bulabiliyoruz?

-Ürün çeşitlerimiz:

Kedi ve köpek için; belden takım tasma, boyun tasma, sevk kayışı, otomatik makaralı tasma, yakın taşıma, eğitim tasmaları, eğitim zincirleri, zincir tasmalar, bakım ürünleri, fırça ve tarak çeşitleri, tırnak bakım ürünleri, kedi ve köpek oyuncak çeşitleri.

İthal akvaryum, ithal akvaryum bitkileri, ithal akvaryum aksesuarları, akvaryum sifon ve posterleri, hava taşları ve kepçeler, İthal ve yerli balık yemleri, ithal ve yerli su düzenleyicileri.

Kuş ürünlerinde; kafes, yem, plastik ve tahta oyuncak çeşitleri bulunmaktadır.

-Piyasalardan özellikle plastik ürünlerin hepsini temin edebiliyoruz. Yem gruplarında ise mama gruplarında sıkıntı çekmeksizin sürekli olarak temin edebiliyoruz.

–    Önümüzdeki süreçte firmanızın planları neler? Gelecek planlarından biraz bahseder misiniz?

-Önümüzdeki süreçte müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına showroomlarımızı yenileyerek mal tanıtımını daha iyi yaparak ürün çeşitliliğimizi arttırmayı planlıyoruz. Uzakdoğu’dan ithal ettiğimiz ürünlerde göstermiş olduğumuz başarıyı Avrupa’dan ithal ettiğimiz ürünlerde de göstermeyi istiyoruz.

–    Türkiye’nin pet sektörünün ihracat potansiyeli hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Firmanız bu konuda neler yapıyor ve planlıyor?

-İhracatta Türkiye olarak her yıl %30 civarında büyüyerek devam edilmesi oldukça sevindirici. Ürün bazında değil de firma bazında öne çıkmayı hedefliyoruz. Bunun için istenilen ürünleri yüksek kalitede piyasa fiyatlarında müşterilerimize sunuyoruz.

–    Son zamanlarda öne çıkan ürünleriniz nelerdir? Evcil hayvan sahiplerinin en çok tercih ettiği ürününüzden biraz bahseder misiniz?

-Genelde mama, konserve ve kedi kumu tercih ediyorlar.

–    Ürünlerinizi hangi mecralardan inceleyebilir veya tedarik edebiliriz?

-İnternet sitemizden, showroom dan ve sıcak satış yapan aracılarımızdan inceleyip tedarik edebilirler. İnternet sitemizi daha da geliştirip müşterilerimize daha profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz