Başkan Gökhan hayvan bakım merkezini inceledi…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp


Başkan Gökhan, hayvan bakım merkezini inceledi Belediye Başkanı İ’lgür Gökhan, teknik inceleme programı kapsamında Çanakkale Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Evcil Hayvan Bakını, Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ekibi ile inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı.
Yaklaşık 100 evcil hayvana ev sahipliği yapan Merkezi, Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Veteriner Hekim Cemali Ünlü ve Çanakkale Belediyesi Veterineri Mustafa Cesur ile birlikte yerinde inceleyen Başkan Gökhan, kentliden büyük ilgi gören tesisin daha çok kişi tarafından görülmesine olanak yaratmak amacıyla çeşitli planlamalar ve çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirtti. Gökhan ayrıca ziyarete her daim açık olan tesisin haftanın belirli günlerinde gönüllülerin ve hayvan sahiplenmek amacıyla ziyarete gelen kentlilerin de Veteriner Hekim nezaretinde gezilmesiyle ilgili planlamalar gerçekleştirildiğini ve tesisin genel bakımının da yapılacağını belirtti.
Kısa zaman içerisinde bakım çalışmalarının tamamlanmasının ardından özellikle çocukların büyük ilgi gösterdiği tesis, yenilenmiş haliyle hizmet vermeye devam edecek.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + twelve =

Yeniler

Köşe Yazıları