Çocukların baharı…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

yetim-cocuklar-hayvanat-bahcesini-gezdi-3963831_6767_oParka aileleriyle birlikte gelen çocuklar, özellikle kafesleri dışında güneşin tadını yavrularıyla birlikte çıkaran değişik türden çok sayıda evcil hayvanı bir arada görme fırsatı buluyor. 
Ankara Keçilerinin bulunduğu bölümde 45 günlük 3 sevimli minik yavrunun, bir o yana bir bu yana koşarak baharın tadını çıkarması bahçeye farklı bir canlılık katıyor. 
Özellikle çocukların neşe kaynağı olan minik keçilerin annelerinin peşinden koşarak süt emmeleri, kendilerine özgü zıplama yetenekleri ve oyunlarını sergilemeleri görülmeye değer tablolar oluşturuyor. Sincan Evcil Hayvanlar Parkı’nın ilgi çeken güzide ev sahipleri geyiklerden beyaz ve alageyik olan iki farklı türü ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor. (Başkent) Evcil Hayvanlar Parkı’nda gezi keyfi Sincan Evcil Hayvanlar Parkı, baharın gelip havaların ısınmasıyla vatandaşların akınına uğruyor. Park, Sincan’da bir mahalle parkı konumunda olmasına karşın geniş alanı, sportif donatıları ve barındırdığı çok sayıda evcil hayvan ile Başkentlilerin ilgi odağı oluyor. Sincan Evcil Hayvanlar Parkı’nı gezen vatandaşlar, özellikle çocuklar olmak üzere tüm Ankaralıların mutlaka gezip görmesi gereken bir park olduğu düşüncesinde birleşiyor.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 5 =

Yeniler

Köşe Yazıları