Hayvan dostları buluştu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp


Bursa’da sahipsiz sokak hayvanlarına yardım etmek için, gönüllü olarak çalışan hayvan dostları, yürüttükleri yardım çalışmalarında kendilerine her türlü desteği veren Osmangazi Belediyesine teşekkür etti.
Hamitler Mahallesindeki Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezinde bir araya gelen topluluk, merkezdeki yöneticilere hem ihtiyaçlarını aktardılar, hem de fikir ve projelerini paylaştılar. Bir sivil toplum örgütüne bağlı olmaksızın, tamamen gönüllülük esası ile hareket eden hayvan dostlarından oluşan 30 kişilik grup, her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri buluşmalarım, Hamitler mahallesinde Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezinde gerçekleştirdi. Osmangazi Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Aysu Altıkardeşler liman başkanlığında toplanan hayvan severler, kendilerine her konuda destek veren Osmangazi Belediyesi’ne teşekkür ettiler.
BELEDİYE DESTEKLİYOR Grubun bir araya gelmesinde önemli katkıları olan Meral Sütman, çalışmalarını tamamen gönüllülük esasına göre yürüttüklerini söyledi.
Bireysel olarak yardım çalışmalarım yürütürken, Osmangazi Belediyesinden büyük destek gördüklerini ifade eden Sütman, “Başta barınma, yiyecek ve sağlık olmak üzere ihtiyacımız olan her konuda bize büyük destek veriyorlar. Karşılaştığımız sıkıntıları Osmangazi Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü aracılığı ile çözebiliyoruz. Bizlerde, kendileri ile pepelerimizi paylaşıp, birlikte çalışmak için düzenli olarak bir araya geliyoruz” dedi.
GÖNÜLLÜLÜK ESASI Osmangazi Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya başkanlık eden, Veteriner İşleri Müdürü Aysu Altıkardeşler Uman, gönüllü hayvan severlere, Osmangazi Belediyesinin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi verdi, fik olarak yaz başında, beslenme odaklan ile ilgili çalışma sırasında bir araya gelen grubun, herhangi bir çıkar gözetmeksizin^ tamamen gönüllülük esası ile çalışmasının örnek bir davranış olduğunun altım çizen liman, “Bizler, yürüttükleri çalışmaların yanı sıra, yapıa destek ve önerileri için kendilerine aynca teşekkür ediyoruz.
Bundan sonra da kendilerine imkânlarımız çerçevesinde desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − 4 =

Yeniler

Köşe Yazıları