Köpek katiline mobese takibi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Çan’da 100’ün üzerinde köpeği katlettiği iddia edilen kapüşonlu katile yönelik tepkiler ve Hayvan Hakları Federasyonu’nun (HAYTAP) olayın üzerine gitmesi üzerine olayla ilgili ciddi bir araştırma başlatıldı.

HAYTAP Trakya Bölge Sorumlusu Ülkü Akyel Işık’ın görüştüğü Kaymakam Nuretin Kakillioğlu’nun talimatıyla polis kapüşonlu katilin köpekpeşine özel bir ekip taktı. Zehirli iğneatan bir silah kullanan montla yüzünü sakladığı içinteşhis edilemeyen uzun boylu ince yapılı kirli sakallı vegüneş gözlüğü takan saldırgan için araştırma başlatıldı.

Yakalanması an meselesi

Oluşturulan özel ekip konuyla ilgili bilgisi olanı bilgi vermeye çağırdı. Görgü şahitlerinin ifadelerine başvuran polis ekibi kapüşonlu katilin öldürdüğü köpeklerin sahipleriyle de tek tek görüşerek olayın meydana geldiği saat ve yerler hakkında bilgi topladı. Elde edilen bu bilgiler doğrultusunda çevrede bulunan mobese kameraları ve iş yerlerinin güvenlik kameralarının kayıtları toplanarak saniye saniye incelendiği öğrenildi. Polis yetkilileri kapüşonlu katilin yakalanmasının an meselesi olduğunu bildirdi.

Posta

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty + five =

Yeniler

Köşe Yazıları