Köpek Suçlu Oldu!..

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

 

havuzda-elektrik-carptı-300x174Geçtiğimiz cuma akşamı Yeni Cuma Parkı içinde bulunan süs havuzunda elektrik akımına kapılarak ölen köpek, İzmit Belediyesi tarafından suçlu bulundu! Sahibi tarafından parkta gezdirilirken içi su dolu havuzda elektrik akımına kapılarak ölen köpekle ilgili belediye tarafından yapılan açıklama oldukça düşündürücü ve çelişkilerle dolu.

Belediye yetkililerince havuzda yapılan incelemede önce elektrik kaçacağına rastlanmadığı belirtilirken, sonrasında kısa süreli elektrik kaçağı olduğu, köpeğin de muhtemelen elektrik şokunun etkisiyle öldüğü belirtilmiş. İzmit Belediyesi, köpeğin ölmesiyle ilgili olarak da köpeği sorumlu tutarak, “Yapılan teknik incelemede köpek,havuz içerisinde sistem kablolarının zedelemiş ve kısa süreli elektrik kaçağına yol açmıştır” açıklamasında bulundu. 

KÖPEKLER SU İÇİYOR!

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Hakan Yıldız tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle: “Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı park görevlimiz tarafından, her gün süs havuzlarının suları boşaltılarak, fırça ile temizliği yapılmakta, havuzlardaki su günlük olarak yenilenmektedir. Bu işlem esnasında görevlimiz devamlı su ile temas halinde olup kontrollü biçimde havuzların çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca söz konusu olayın olduğu günde, görevlimiz tarafından temizlik ve su değişimi gibi direk su temasına ait işlemler yapılmış ve aynı havuzda kuşların ve başka sokak köpeklerinin su içtiği görülmüştür. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 4 =

Yeniler

Köşe Yazıları