AMERİKAN EVCİL HAYVAN DERNEĞİ TARAFINDAN 5 YILDIZ ONAYLI TEK ÜRÜN…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Amerikan Evcil Hayvan Derneği tarafından 5 yıldız onaylı tek ürün olan Ugodog, köpeğin ev tuvaleti alışkanlığı için geliştirilmiş yeni bir çözümdür.

Hem ekonomik hem çevre dostu olan Ugodog, özel tasarımlı ızgara yüzeye sahiptir. Kolayca temizlenebilen ve uzun süre kullanılabilen bir yapısı vardır.

Izgara yüzeyi köpeğin patilerinin rahat edeceği kadar küçük, idrarı hemen alt hazneye geçirecek kadar geniş tasarlanmış.

İçine ped veya gazete kâğıdı konulmasına gerek duyulmayan Ugodog, biriken tuvaleti, akşamları tuvalete dökmenin yeterli olacağı bir yapıya sahiptir.

2 parçadan oluşan ızgarası sayesinde, musluk altında kolaylıkla yıkanabilir bir plastiği vardır. İsteğe bağlı olarak yüzeyi kâğıt ya da bir bezle kolaylıkla silinebilir. Köpeğin kakasını yapması durumunda, ızgaralı sistem kakayı alta geçirmeyeceği için kolaylıkla alınıp atılabilir. Maksimum temizlik için haftada bir olması önerilen Ugodog’u, hafif deterjanla yıkanması veya ıslak bir mendille silinmesi tavsiye edilir.

Ugodog gibi, evcil hayvan kullanıcılarının kullanımına yeni sunulan her ürün, Amerikan Evcil Hayvanlar Derneği (APA) tarafından, bir takım testlerden geçer ve değerlendirilir.

Testte bir ürünün günlük hayattaki kullanılabilirliği ve kullanımından doğacak tehlikelerin olup olmadığı, tanıtımları ile gerçek ürün arasında herhangi bir uyuşmazlığın olup olmadığına bakılır.

Ugodog, kullanım uyumluluğu, üretici firma değerleri, ürün kalitesi, güvenlik testlerinden tam not almıştır.

Ürün, daha önce pede tuvaletini yapan köpeklerin, Ugodog’a alışmasının daha kolay olacağını temin etmektedir. Köpeğin her defasında Ugodog’a yapması konusunda teşvik edilmesi, her yapışında da ödüllendirilmesinin altı çizilir.

Yavru köpekleri Ugodog’a alıştırmanın, yeni tuvalet eğitimi verir gibi biraz daha zaman alıcı olabileceğini söyleyen üreticiler, köpeğin eve ilk geldiğinde mutlaka evin bir bölümüne geçmemek konusunda sınır konulmasını belirtmektedir.

Ugodog’un yasaklı bölgeye yakın olmaması, köpeğin yemek yediği ve tuvaletini yaptığı yerin arasında mesafe olması da önemli bir faktördür.

Cinsi büyük olan köpeklere özel tasarlanmış  “Duble Ugodog”, 2 Ugodog’ un bir bağlantı aparatıyla birbirine eklenmesi sonucu oluşmuştur.

Şık görünümü ve doğal bir rengi olan Ugodog, evin her yerine konulabilir.

Köpeklerin her türlü rahatını düşünen Ugodog tasarımcıları, ızgara deliklerini yavru köpeklerin küçük patilerinin sıkışmayacağı kadar dar, yüzeyini ise rahatlıkla yürüyebileceği kadar geniş dizayn etmişlerdir.

Kaliteli plastikten üretilen Ugodog, gri renkte olup her türlü ev mobilyasıyla uyumlu olarak düşünülmüş ve tasarlanmıştır.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen + 3 =

Yeniler

Köşe Yazıları