AYŞAGÜL’ÜN SUÇU NE?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

AYŞAGÜL’ÜN SUÇU NE? Ayşa isimli köpeğe tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan Ş.Ş’nin ağır ceza almasını isteyen dernek üyeleri, köpeği de alarak adliye önünde eylem yaptı! TOPLUMUN kanayan yarası tecavüz. Üstelik sapıklar kadın, erkek, insan, hayvan ayrımı yapmıyor. Gözü dönmüş sapıklar bu sayfalara her daim haber oluyor. 
Üstelik genelde mağdurlar kadın ama bazen de bir ördek bir köpek bir keçi! Ayşa’da onlardan biri Yeryüzüne Özgürlük Derneği adı altında bir araya gelen hayvan seveler, Ayşa isimli köpeğe tecavüz davasında mücadele veren sahibi Tülin Palay’ı yalnız bırakmadı. 
İstanbul’da Kadıköy 6’ncı Asliye Ceza Mahkemesi’nde Ayşa’ya tecavüz ettiği iddiasıyla tutuksuz yargılanan Ş.Ş.’nin duruşması sırasında, adliye önünde bir araya gelen hayvan severler Tülin Palay’a destek verdi. Hayvan severlerin bu desteği ‘Fatmagül’ün suçu ne?’ isimli TV dizisindeki duruşma sahnelerini anımsattı. 
Ağır ceza istiyoruz! Mahkeme sonrası bir açıklama yapan Tülin Palay, “Köpeğime tecavüz eden sanığın ağır bir cezaya çarptırılması için çaba sarf ediyorum. 
Sanık iki mahkeme arasında polis tarafından getirilmiş ve ifadesi alınmış. Mahkeme 25 Nisan’a erteledi, karar mahkemesi olacak inşallah. İyi bir karar çıkacak bizim için bu olaydan sonra Ayşa’nın psikolojisi de bozuldu” dedi.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 + 3 =

Yeniler

Köşe Yazıları