Business Sınıfında Hong Kong’dan Paris’e Uçan Köpek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dört yaşındaki Fifi, geçtiğimiz günlerde Hong Kong’dan Paris’e 11 saatlik konforlu bir uçuşu Türk Hava Yolları business class koltuğunda geçirdikten sonra jet sosyete özlemi olan her köpeğin ve insanın imrendiği bir hale geldi.

Resmi olmayan selefi emekli tazı Lewis’e benzer şekilde, Fifi iyi huylu bir binici olduğunu kanıtlıyor. Tabii ki, köpek arkadaşlarınızla birlikte kargo ambarında saklanmak yerine önceden herhangi bir şikayet olmaz.

Helen’in sahibi ”Fifi’yi bir yaşındayken evlat edindim. Bu, onun ilk seyahati olduğunu düşünüyoruz ve iş için uçmaya karar verdik ve Fifi’yi kabinde yanıma almaya karar verdik, çünkü kargoyla ambarda olmayı kaldıramadım.” geçenlerde söylendi haber haftası.

İlgili: Gunther VI – 580 milyon dolar değerinde Alman Çoban

”O benim ruh ikizim ve ondan ayrı kalmak istemiyorum. Ve o aynı evde her zaman beni banyoya kadar takip eder ce sabahları sarılmak için yatak odasına gelir. Fifi herkesi gülümsetti ve uçaktan indiğimizde insanlar onu uçakta görünce şaşırdılar çünkü çok sessizdi.”

Helen şunları ekledi: ”Köpeğinizin bir köpek taşıyıcısında rahat olduğundan emin olun ve taşıyıcıda geçirdiği süre için ödül olarak ikramlar sunun. Herhangi bir kazayı önlemek için, köpeğinizi yolculuktan birkaç saat önce besleyin ve su alımını sınırlayın. Köpek taşıyıcıya varmadan önce bol miktarda egzersiz yaptı. Çünkü bazı havayolları evcil hayvanınızın taşıyıcıdan ayrılmasına izin vermiyor. Köpeğinizin tam bir gece uykusu alabilmesi için kırmızı göz için bir uçuş rezervasyonu yapın.

Ve sırf bu kadar zengin ve hoşgörülü olduğunuzda hiçbir şey bu kadar güzel olmadığı için, Helen ayrıca sevgili Fifi adına genel Instagram deneyiminin hızlı bir incelemesini yaptı.

İlgili: Avustralyalı yolcular yakında kabinde köpeklerle uçabilecek.

Amerika’ya uçtuğunuzda Türk Hava Yolları’nı önermiyorum. – @turkisha Airways’i iptal etmek hakkında daha fazla bilgi için Soru-Cevap bölümüne bakın [our] dört kere! Viral gönderinin başlığını okuyun; şu anda 8 milyondan fazla görüntülendi ve yazı yazıldığı sırada 394.900 beğeni topladı.

”Avantajları – Hong Kong’dan Türkiye’ye: Uçakta köpek dostu personel, geniş business class koltuklar, İstanbul ‘da köpek dostu dinlenme salonu. İstanbul havaalanında evcil hayvan tuvaletleri, Fifi yemek yediğinde çantasına koymam yeterli oldu.”

”Eksileri – Hong Kong’dan Paris’e: Check-in sırasında beklenmeyen ücretler ve Hong Kong’da köpek dostu, dinlenme salonları yok.”

Belki bir köpeğin hayatı en kötü şey değildir…

Kaynak: Teknoloji Bülteni

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve + 20 =

Yeniler

Köşe Yazıları