Hayvan Bakım evi’ne Koza Yönetim Desteği!..

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

5466_proje-sonrasi-9 (1)Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Kahramanmaraş Temsilcileri Çiğdem Şeker ve Mehtaç Sağsen, “Biliyorsunuz ki Kahramanmaraş’ta Hayvan Hakları, konusunda belediyemiz çok güzel mesafeler alıyor. 
Kahramanmaraş’ın bu konuda her gün bir adım daha ileriye gittiğini gururla izliyoruz” diyerek, bu konuda toplumda gerçekleşen bilincin en önemli dayanaklarında birisinin de basın mensupları olduğuna dikkat çektiler. 
Şeker ve Sağsen, bu davranışlarından dolayı gazetecilere teşekkür ettiler. 

2013 TAKVİM GELİRİ YARDIMI Kahramanmaraş Bakımevi için tel çit ve paletler alımına yönelik çalışmalar kapsamında HAYTAP VE KOZA YÖNETİM işbirliği yaptıklarını dile getiren Kahramanmaraş Temsilcileri, “İhtiyacı olan her yere umut doğduğu, meleklerin elleri uzandı. 

HAYTAP ve KOZA Yönetim 2013 yılı takvim gelirleriyle her yere ulaşmaya çalıştı ve Kahramanmaraş Belediyesinin yaptığı Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimizde bu güzellikten nasibini aldı. Y eni açılan, eksikliklerin en hızlı şekilde tamamlanması için gayretle çalışılan bakımevimize paletler ulaştı” dediler. 
HAYTAP Kahramanmaraş Temsilcileri Çiğdem Şeker ve Mehtap Sağsen, HAYTAP ve KOZA YÖNETİM işbirliğince alınan 184 adet palet, kulübelerimizin altına ve gezinti alanlarına yerleştirildiğini belirterek “Bunun yanında ihtiyacı olan her türlü hayvan için kullanmayı düşündüğümüz ama özellikle annesinden ilk kez ayrılacak yavru köpeklerimiz için uygun olacağına inandığımız kararrtina geçiş alanımız da yapıldı. Her ne kadar iklim şartları bu alanı oluşturmakta sıkıntı yaratsa da tamamlandı.

Bu girişimi gerçekleştirirken bizlere yardımcı olan Veteriner İşleri Müdürümüz Sayın Cengiz Berberoğlu’na, Bakım evi Veteriner Hekimleri Oğuzhan Gemci ve Mustafa İnandı’ya çok teşekkür ederiz” dediler. 
Şeker ve Sağsen, HAYTAP ailesinin ve KOZA Yönetim’in Kahramanmaraş’ta da imzasının olmasının dost ellerini omzumuz da hissetmelerinin kendilerine hem güç verdiğini hem de bizleri fazlasıyla gururlandırdığını söylediler. 
(HABER MERKEZİ)

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 1 =

Yeniler

Köşe Yazıları