Hayvan Tüyleri Toplamaya Gerek Kalmayacak

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Pet Ürünleri Üreticileri Evcil Hayvan Kıllarını Arabalardan Uzak Tutmanın Kolay Bir Yolunu Buldu ‘Pet Cargo Liner’

Hayvan sahipleri araçlarını örtmek için battaniye ve eski havlu kullanmak yerine, farklı araçlara uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış kargo astarlarını tercih edebilecek.

Kargo örtüleri sadece evcil hayvan tüylerinin arabanızdaki kumaşa tutunmasını önlemekle kalmıyor aynı zamanda geçirgen olmayan dayanıklı kumaşlardan üretildiğinden su da geçirmiyor. Kargo örtülerde ayrıca, evcil hayvanların ihtiyaç duyabileceği malzemeleri depolamak için uygun büyük fermuar cepler de düşünülmüş.

Ürün doğrudan satış sitelerinde “Bu astarı satın alma konusunda biraz şüpheciydim çünkü köpeğimiz her şeyi yırtıyor, bu yüzden malzemenin yeterince kalın olup olmayacağından emin değildim. Çok fazla kullandığımızı ve bundan çok memnun olduğumuzu söylemeliyim. ” şeklinde kullanıcı yorumları alıyor.

Diğer bir avantaj, ayarlanabilir kayışı ve yan duvarlarına tutunan yapışkan kumaşıyla kaymayı engellediğinden engebeli arazilerde sürüş yaparken veya keskin dönüşlerde evcil hayvanları kazalara karşı korumuş oluyor. Bu durum sürüş esnasında hayvanın sabit kalmasını sağlayarak araç içindeki kaygılarını azaltmaya yardımı oluyor.

Kaynak:People

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen + three =

Yeniler

Köşe Yazıları