KATILIMCI FİRMA RÖPORTAJLARI – LOVE CAT LOVE DOG

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

PETZOO Eurasia 2021 Fuarı’nda Pet Haber Gazetesi olarak bazı fuar katılımcılarıyla röportaj gerçekleştirdik. Genel itibarıyla yetkililere firmalarını, gelecek planlarını, yatırımlarını, fuarların sektörümüzdeki önemini ve Türk Pet Sektörünü sorduk.

Benim adım Anna RUDOKOVA. Rusya’lıyım ve şu an burada, yüzden fazla
doğal ürüne sahip olan dünyada ilk Premium Tımarlama Ürünleri şirketini sunmaktayım, Love Cat Love Dog. Başka bir deyişle, kedi ve köpekler için içerisinde kimyasal silikon veya herhangi kimyasal bir madde içermeyen Premium Tımarlama Kozmetikleri şirketi. Ben, kendim 25 yıldan fazla evcil hayvan yetiştiricisiyim, ne hakkında konuştuğumu iyi biliyorum, köpek ve kediler ile fazlasıyla ilgiliyim. Dahası, kendim evcil hayvan bakıcısı olduğum için köpek ve kedilerle alakalı her şeye hakimim.
Bu yüzden, bu çizgi kedi ve köpeklerin tımarlanmasındaki en sağlıklı çizgidir. Bu sadece kedi ve köpeklerin derisiyle evde ilgilenmeye yardımcı olmayacak, ayrıyeten, gösteriler için onları en iyi hale getirmeye yardımcı olacak. Aslına bakılırsa, Rusya’da insanlar için bir kozmetik tesisim var ama bir evcil hayvan yetiştiricisi olarak, kedi ve köpekler için bir çizgi oluşturmaya karar verdim.
Çoktan 2. yılımızı doldurduk ve bu Türkiye’ye ilk gelişimiz. Ama, sizin de gördüğünüz üzere, halihazırda birçok kedi ve köpek yetiştiricisi beni bir evcil hayvan bakıcısı ve kedi sahibi olarak görüyor. Bu sebeple biz, Tımarlama Ürünü satan satıcılardan kedi ve köpeklerin sağlığını önemseyen bütün evcil hayvan severlerine ulaştırabildiğimiz tüm ürünleri ulaştırmak için Türkiye’de kalmayı planlıyoruz. Tımarlama ve Evcil Hayvan Bakımı sektörünün Türkiye’ye yeni yeni geldiğini biliyorum, ancak, bu sektörün çok iyi bir geleceğe
sahip olduğunu düşünüyorum ve gerçekten bundan mutluluk duyuyorum, çünkü 25 yıl önce, bu işe ilk başladığım zamanlar gerçekten kötü ürünlerim vardı. Ve, Türk insanı hakikaten mutlu olan taraf, çünkü artık marketlerinize gelen en kaliteli ürünlere sahipsiniz.
Ürünlerimizle Neler Yapıyoruz?
Ürünlerimiz, kedi veya köpeğinizin her gün veya her hafta bakımı için elverişliyken aynı zamanda da fantastik tımarlama gösterileri için birebirdir.
Açıklayacak olursak, ilk adımımız kedi veya köpeğinizin cildini yağdan arındırmak ve bunun için Derin Temizlik şampuanı ve sonrasında şampuanları
kullanıyoruz, ben genelde bu şampuanları “Özel Efektli Şampuan” diye adlandırıyorum, çünkü her tür kedi ve köpeğin doku yapısı farklıdır. Ve, tüyün mükemmel bir şekle girmesi için onları nasıl karıştıracağımı biliyorum. İlk olarak, derin temizleyici daha sonra özel efektli şampuanı ve fan ile kurulamadan önce işlemi bitiriyoruz. İşlemi, içinde doğal ipek proteini bulunan özel bir serumla bitiriyoruz. Bu, evcil hayvanınızın kürküne glüten, sağlık ve anti-statik bir efekt verir, ve dahası, kedi ve köpeklerin kürk rengini zenginleştirir.
Başka bir eşsiz ürünümüz ise Kuru Şampuan’dır ve bunu nasıl kullanacağımızı hemen göstereceğim. Konuyu açmak gerekirse bu Şampuan, herhangi soydan bir kedi veya köpeğin gösteri için eğitilmesine zemin hazırlar. Bir gün öncesinden, örnek olarak, gösteri öncesi evcil hayvanınızı yıkamanıza rağmen onu göz alıcı görünmesini sağlamak içindir. Yani, ürünlerimiz bu şekildedir. Ayrıyeten, şifalı olan krem ve maskeler de satıyoruz. Evcil hayvanınızın kürkünün gelişmesini daha iyi sağlayan ve yıl boyu kedi veya köpeğinizin tüy dökümü kaybını önemli derecede azaltmaya yardımcı olur. Eğer müşterilerimle konuşacak olsaydım, 1. Sınıf Doğal Tımarlama Ürünlerinin Türkiye’ye geldiği için mutlusunuz demek isterdim. Bunu yapabildiğimi 25 sene önce bilseydim, önceden kullandığım ürünleri değil, bu ürünleri kullanırdım. Kedi veya köpeklerin bakımıyla yakından ilgilenen biriyim ve hakkında söylediğim şeyleri biliyorum çünkü ben de bir kedi bakıcısı, kedi ve
köpek sahibiyim.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 3 =

Yeniler

Köşe Yazıları