KATILIMCI FİRMA RÖPORTAJLARI – PROFARM

KATILIMCI FİRMA RÖPORTAJLARI – PROFARM

PETZOO Eurasia 2021 Fuarı’nda Pet Haber Gazetesi olarak bazı fuar katılımcılarıyla röportaj gerçekleştirdik. Genel itibarıyla yetkililere firmalarını, gelecek planlarını, yatırımlarını, fuarların sektörümüzdeki önemini ve Türk Pet Sektörünü sorduk.

PETZOO fuarına dördüncü kez katılıyoruz. Profarm Kimya olarak dezenfektanlar, insektisitler, doğal insektisitler ve yem katkı grup ürünleri üretmekte ve satmaktayız. Sektörümüzde 36. yılımızı tamamlamış bulunuyoruz.
Pet sektörü için üretimimiz geniş kapsamda 6 yıl oluyor. Sektördeki payımızı, yeni ürünler çıkararak genişletmeye devam ediyoruz. Şu anda iç piyasaya yeni çıkarttığımız birkaç farklı ürünümüz bulunmakta, ayrıca standımızda onların şu an tanıtımını yapmaktayız.
Yurt dışında irtibat sağladığımız iki tane firma var ve onların da kedi köpek ürünleri bulunuyor. O ürünlerin Türkiye’ye getirilmesi için çalışmalarımız sürüyor. Hatta bugün bir tane ürün standımızda olacak ve tanıtımını yapacağız. Ürettiğimiz ürünlerin ihracatını
da yapıyoruz. Çalışmalarımız bu şekilde devam etmekte.
Firmamızın kuruluşundan bu yana biyogüvenlikteki vazgeçilmez ürünümüz Virkon S deri dezenfektanıdır. Pandeminin başlangıcından itibaren en çok talep gören ürünümüz Virkon S deri dezenfektanı oldu ve bu kadar çok talep edilmesinin sebebi yüksek kaliteli
bir ürün olması. Ülkemizde en çok tercih edilen dezenfektan oldu ve zaten “Dünyanın en iyi Dezenfektanı” sloganı buradan gelmekte.
Virkon S, ülkemizde rakibi bulunmayan ürünümüzdür. Fuar alanının tamamı Virkon S ile dezenfekte ediliyor. Biz de böyle bir ürün ürettiğimiz için çok mutluyuz. Rakibi bulunmayan birkaç ürünümüz daha bulunuyor. Şu an öne çıkan ise Virkon S diyebilirim.
Standımıza bu yıl gelen insanlar “biz de sizin ürününüzü kullanıyoruz, çok güzel bir ürün” diyorlar. Bu da bizi çok mutlu ediyor.
Özellikle sosyal mecralarda “ürününüzü kullanıyorum sonucu sizinle paylaşacağım” diyerek buraya gelen insanlar oldu. Tabi önceki
fuarlarda bu insanlara güven sağladık. Bu sayede bu şekilde geri
dönüşler alıyoruz.
Böyle bir zamanda bu kadar güzel bir fuar yapılması çok etkileyici.
Beklenenin üzerinde bir yoğunluk var. Bu fuar bize çok şey katıyor.
Bu fuarda 2023 hedefi var. Umuyoruz ki 2023 yılında da burada olacağız. Her zaman üstüne katarak ilerleyeceğiz.
Buradan tüm bayilerimize teşekkür ederiz. Buralardaysak bayilerimiz sayesindedir. Onların destekleri ve ürünlerimizi tanıtmaları ve
tabi ki ürünleri onlardan alan son tüketici sayesinde de buradayız.
Ne kadar olumlu geri dönüşler alırsak, ne kadar başarılı işler yaparsak burada dik ve gururlu bir şekilde olacağız.
Standı olan herkese başarılar diliyorum. Umarız ki herkes istediği
gibi bir fuar geçirir. Ürünlerini iyice tanıtır. 2023 yılında yine burada olup başarılı işlere imza atacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir