Metrodan barınağa destek…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

metrodan_barinaga_destek_h72371Alanya Belediyesi Demirtaş Hayvan Barınağı için ele ele vererek bir kampanya başlattı. 30 Eylül 2013 tarihine kadar devam edecek olan kampanya ile, Mctro’da satılan Goody markalı ürünlerin yüzde 5’i değerinde barınağa mama bağışı yapılacak. Alanya’da bulunan alışveriş merkezleri arasında bir ilk olarak sosyal sorumluluk kampanyası başlatan Metro Alanya Mağazası, vatandaşların bu konuda desteklerini bekliyor.

Metro Alanya Mağazası çalı şan lan ise mağazayı ziyaret eden yerli ve yabancı müşterilere kampanya hakkında çeşitli bilgiler veriyor. Kampanya hakkında açıklama yapan Metro Alanya Mağazası İşletme Müdür Yardımcısı Ahmet Murat Gümüş, “Metro olarak, evcil hayvan mamaları reyonumuzda ki geniş ürün yelpazesi ile 11 yıldır, hayvan severlere hizmet vermekteyiz.

Demirtaş Hayvan Barınağı da, sahipsiz hayvanlara yuva ve bakım sağlayarak yeni sahipleriyle buluşturan bir kuruluş olduğundan yardıma ihtiyaç duymaktadır. Metro bünyesinde ilk defa gerçekleştirilen bu kampanyada bizimle beraber olan Goody’ye teşekkür ediyoruz ve kampanyamıza tüm hayvan severlerin destek olmasını bekliyoruz” diye konuştu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + seventeen =

Yeniler

Köşe Yazıları