PETZOO Antalya Fuarı Katılımcısı Bosphorus Pet’ten Sn. Handan KEÇEÇİ ile Fuar Hakkında Konuştuk

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Uzun yıllardır uluslararası pet sektörünün içinde olan firmamız, sektörün önde gelen firmalarına ithalat ve ihracat konusunda danışmanlık yapmıştır ve halen yapmaya devam etmektedir. Yerli üretimin artması sektörün ihracatla tanışmasına zemin oluşturmuştur. İhracata yaptığı katkılardan dolayı pet sektöründe farklı bir yere sahip olan firmamız Premium yaş mama (konserve) ve fonksiyon bakım ürünleri üretimi alanında Türkiye pazarındaki eksikliğin ve ihtiyacın giderilmesi için 2019 yılında %100 yerli sermaye ile ‘Bosphorus’ markasını oluşturmuş ve ürünlerini ihracat aşamasına taşımıştır.

– PETZOO Antalya’nın Akdeniz Bölgesi’ne ve sektöre ne gibi katkıları olacağını düşünüyorsunuz?
Sektörel fuarlar, Markalaşma ve marka değerini koruma açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle Turizmin hareketli olduğu Antalya gibi önemli bir şehirde düzenlenen Petzoo Antalya fuarının, yabancı müşterileri ağırlayarak Türkiye pet sektörünün Dünya’ya açılması açısından oldukça önemli bir fuar olduğunu düşünüyorum.

– Fuarların firmanıza olan katkıları nelerdir? Fuarda hedefleriniz nelerdir?
Türkiye’de fuarlar her geçen yıl üzerine koyarak ilerleyen ve sektöründe uluslararası fuarlar arasına ismini yazdıran organizasyonlar haline gelmiştir. Pandemi gölgesinde bile olsa Petzoo Antalya fuarında yeni ürünlerimizi müşterilerimize tanıtma imkânı bulacağımızı ve başarılı bir fuar geçireceğimizi düşünüyorum.

– Fuara özel herhangi bir kampanya veya özel bir çalışma yapmayı planlıyor musunuz? Planınız nedir?
Yeni ürün gruplarımızı fuara yetiştirmek için çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Görme engelli hayvan sahiplerine de en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Görme engelli hayvan sahiplerinin ürünlerimize engelsiz erişimi için Braille alfabeli ambalajlarımızı satışa sunaya başladık. Ürünlerimizi son tüketiciye ve toptan müşterilerimize tanıtabilmek için promosyon dağıtımı yapmayı planlıyoruz.

– Daha önce herhangi bir PETZOO fuarına katıldıysanız fuar tecrübenizi bizimle paylaşırmısınız?
Bosphorus Premium Pet Ürünleri olarak lansmanımızı Petzoo Türkiye 2019 fuarı ile gerçekleştirdik ve birçok yerli – yabancı toptancılarla ve son kullanıcılarla doğrudan iletişim kurma imkanı elde ettik. Ürünlerimize gösterilen ilgi ve pozitif geri dönüşleri nedeniyle oldukça başarılı bir fuar geçirdiğimizi söyleyebilirim.

– Sizin söylemek veya eklemek istedikleriniz nelerdir?
Bizim önceliğimiz ailelerimizin birer parçası haline gelen evcil dostlarımızın iyi beslenmeleri ve sağlığıdır. Bu çerçevede Bosphorus Premium Pet Food olarak ürün ve hizmet kalitemizi her geçen gün artırarak hayvan severlere ve evcil dostlarımıza layık oldukları kaliteli ve güzel ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten + 18 =

Yeniler

Köşe Yazıları