Sarıyer Belediyesine bağışlanan mamalar yerine ulaştı…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

İTÜ lü öğrenciler 1Sarıyer Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürü Ayhan Akbulut, Sarıyer Market tarafından Nisan ayında başlatılan kampanya sonrasında bağışlanan 29 koli mamayı, Kısırkaya Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezi’nde teslim aldı. 

Sarıyer Market yetkilisi Semih Özcan, kampanyanın önümüzde ki günlerde yeniden başlatılacağını belirtti. Sarıyer Market Yetküisi Özcan, yaptığı açıklamada; “Sarıyer Market olarak her yıl düzenlemeye devam edeceğimiz sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir mama firması ile çalışma yaptık. 

Müşterilerimize duyurduk. 
Mama alışverişlerinin yüzde 10 orannında ki kısmım bu kampanya için ayırdık. Sarıyer halkının hayvanlara ne kadar değer verdiklerini bir kez daha gösterdiler. 

Projeye ne kadar çok katkı sağladıklarını gördük. Firmalarla bu etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz” dedi. 
Sarıyer Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürü Ayhan Akbulut, Sarıyer Market ve mama firmasına teşekkür ederken, “Sokaktan toplanan hayvanları burada rehabilite ediyoruz.

Yasaklı ve hasta olan hayvanları zorunlu olarak barındırıyoruz. Bunların beslenmesinde katkı sağlamak amacıyla destek verilmesinden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 
(Haber Merkezi) 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve + three =

Yeniler

Köşe Yazıları