Sokak hayvanları için kermes

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

sokak-hayvanlariKocaeli Doğa ve Hayvan Dostları Derneği sanat sokağında 03-05 Ekim tarihleri arasinda kermes açarak sokak hayvanlarının tedavi ve beslenmelerine yönelik yardım toplayabilmek amacıyla hayvan ve doğa dostları, düşkün ve yaşlıları koruma derneği yöneticileri, hayvanseverler, doğa düşkünlerinin bağışları ile elde edilen çeşitli ürünleri satışa çıkardılar.

Kocaeli Doğa ve Hayvan Dostları Derneği Başkanı Gonca Çelik Ketenağ ve yönetim kurulu üyeleri, 04 Ekim tarihinin Dünya Hayvanları koruma günü nedeniyle bu etkinliği gerçekleştirdiklerini ve doğaya dikkat çekmek, farkındalık yaratmak için planladıklarini belirttiler.

Kocaeli Doğa ve Hayvan Dostları Derneği Yönetim kurulu başkanı Gonca Çelik Ketenağ, “trafik kazası geçiren ya da herhangi bir şekilde yaralanarak ilgilenecek kimsesi olmayan sokak hayvanlarının tedavilerini ve beslenmelerini sağlama için bu etkinliği düzenledik. Üyelerimiz  hayvan dostlarından elde ettiğimiz giyecek, yiyecek, hayvan bakım ürünleri gibi bağışladıkları ürünleri satarak gelir elde etmeye çalışıyoruz. Bize este olan tüm yetkililere. Hayvan dostlarına teşekkür ederiz” dedi.

Kocaeli

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × two =

Yeniler

Köşe Yazıları