Yaş Aldıkça Devleşecek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Rusya’da yaşayan Yulia Minina’nın sahibi oluğu Kefir isimli kediyi görenler, köpek zannediyor

İngiliz medyasına konuşan Yulia Minina, yaklaşık 2 yıl önce sahiplendiği Kefir adlı kedisinin aldığında bu kadar büyüyeceğini hayal bile edemeyeceğini belirterek, “Kedimi görenler ilk bakışta şaşkınlığa uğruyorlar” dedi.

Dev kedinin daha da büyümesi bekleniyor çünkü Maine Coon cinsi kedilerin büyümesi 3-4 yaşlarına dek sürüyor.

Yulia Minina, kedisini şöyle anlatıyor: “Sadece görünüş olarak büyümedi, davranışları da ağırlaştı. Oldukça akıllı bir kedi. Görünüşü genellikle bir insan gibi. Kimi zaman ürkütücü bir görünüme sahip olsa da Kefir çok sevecen ve mütevazı bir çocuktur. Arkadaşlarım eve geldiğinde dikkatleri üzerine toplar ve sevilmesine izin verir.”

Ancak Kefir’i daha önce görmemiş olanlar, eve geldiklerinde büyük bir şoka uğruyor. Yabancıların dev kediyi gördüğünde onu bir köpek zannettiklerini söyleyen Yulia şu ifadeleri kullandı:“Kefir’in bir alışkanlığı daha var geceleri üzerime çıkıp uyumayı seviyor. Yavruyken bana herhangi bir rahatsızlık vermedi. Ancak şimdi oldukça iri ve ağırlaştı. Elbette böyle uyumak zor.”

Kefir 1 yıl 10 aylıkken sahibi Yulia’nın uykusunu zorlaştırırken ilerleyen yıllarda üzerinde uyuması mümkün olmayacak gibi görünüyor.

Bazı insanlar Yulia’nın Kefir’in fotoğrafları üzerinde oynadığını iddia etmesi, genç kadının tepkisine yol açtı. Yulia bu iddialara “Photoshop kullanmıyorum” şeklinde yanıt verdi.

Kaynak: Sputnik

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 3 =

Yeniler

Köşe Yazıları