18 Kasım 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Antalya’da 110 Kedi ve Köpek Sahiplendirildi

Antalya’da 110 Kedi ve Köpek Sahiplendirildi

sahiplndrme Antalyada 110 Kedi ve Köpek Sahiplendirildi Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Karaalioğlu Park’ında kurduğu stantda 110 kedi ve köpek sahiplendirildi.

Antalya Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı içerisinde Karaalioğlu Park’ında kurduğu stantta 110 kedi ve köpeğe sahiplendirildi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, manevi duyguların yoğun yaşandığı, rahmet ve bereket ayı ramazanda sokak hayvanları sahiplendirmek için Karaalioğlu Parkı’nda ilk kez stant açıldı.

Kepez Sahipsiz Hayvan Bakımevi’ndeki kedi ve köpekler, Ramazan Çarşısı’nda kurulan stantta ücretsiz olarak sahiplendirildi. Açılan stantta 110 kedi ve köpek yeni yuvalarına kavuştu. Stantta, evde kedi ve köpek bakımıyla ilgili bilgi de verildi.

Büyükşehir Belediyesi Kepezaltı Sahipsiz Hayvan Bakımevi’nden köpek sahiplenmek isteyenlerin, haftanın her günü 14.00-16.00 saatlerinde bakımevini ziyaret edebilecekleri kaydedildi.

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
mersin-de-40-noktaya-daha-kedi-siginma-evi-8611669_x_o
Mersin’de 40 noktaya daha kedi evi yerleştiriliyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Kedi Sığınma Evi Projesi kapsamında 40 noktaya korunaklı yuvalar yerleştiriyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi, Kedi Sığınma Evi Projesi...

Kapat