23 Eylül 2017
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Son Haberler / Yaşasın kedi övmecilik!

Yaşasın kedi övmecilik!

kedi övmecilik Yaşasın kedi övmecilik!Hangimiz kendimizi kaptırmadık maceracı kedi videolarına? Hangimiz dayanamayıp yemeğini paylaşmadı onlarla? Hangimiz sevmedi bitmeyen enerjilerini, uzun bıyıklarını, komikliklerini, şaşkınlıklarını ve mağrur hallerini?

İtiraf edelim kalplerimizin bir yanı kedilerden yana. Bu sayı kedi övelim istedik. Daha çok kedi, daha çok eğlence! Evde bekleyen bir kedisi olanlar bilir; okuldan gelmiş olsanız da, sabahın körü derse girmiş olsanız da kedi empati yapmaz. Oyun ister, enerjisini atmak ister, istediğini de söke söke alır.

O yüzden ince şerit halinde kestiğimiz yer bezini, toz bezini ya da eski t-shirt parçalarını iğne iplik ile tutturup içinden bir lastik geçirip evdeki her hangi bir uzun çubuğa geçirerek onun aklını alabilirsiniz. Hatta eski bir radyo anteni bulabilirseniz uzayıp kısalabilen bir çubuk ile oturduğunuz yerden onu eğlendirebilirsiniz.

“Daha fazla kedi!” diyenleri duyuyor; evde bir nefes daha olsun diye, canlı bitki ile kedili dozu artırıyoruz.

Evdeki pet şişeler ve bir CD kalemi ile harika saksılar yapabilirsiniz. Keserken küçük kulakçıklar bırakmayı unutmayın. Bir de içini beyaz yağlı boya ile boyarsanız üzerine çizdiğiniz kedi daha net görünür. Tek dikkat etmeniz gereken; kedinizin bir saksıya aşık olması ihtimali…

Hürriyet

Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
köpek vahşeti
Bilecik’te köpek vahşeti

BİLECİK'te kaybolan yavru köpeklerden biri, başı kesilmiş halde bulundu. Hürriyet Mahallesi'ndeki bir evin bahçesinde bir buçuk aylık olan 4 yavru...

Kapat